Benefitní karta Družstevního marketingového sdružení ČR (DMS ČR)

Stavební bytové družstvo POKROK je dlouholetým členem DMS ČR a díky tomu má možnost nabízet svým členům různé výhody. Jednou z nich je benefitní karta programu Sphere Card, která umožňuje nákupy se slevami v řadě obchodních míst po celé České republice i na Slovensku.

Týden po týdnu, každý měsíc po celý rok rozšiřuje počet obchodních partnerů, u kterých mohou majitelé díky své kartě Sphere využívat výhody a zajímavé slevy. Program se rozšiřuje a zlepšuje již více než 22 let. S kartou Sphere card je možné čerpat výhody a slevy cca 5 až 30 % na více než 10 000 obchodních míst v celé České a Slovenské republice. Levnější nakupování si můžete užít na více než 1 200 míst v Praze a okolí – sportovní prodejny, restaurace, taxi, květinářství, knihkupectví, oční optika, parfumerie atd. Kdo má rád nákupy z pohodlí domova, může se spolehnout na širokou síť partnerských e-shopů, kterých je více než 800.

Všechny slevy, včetně aktuálních údajů, najdete v katalogu na www.sphere.cz nebo v mobilní aplikaci Sphere, která je připravena pro majitele chytrých mobilních telefonů s operačními systémy iOS nebo Android.

Pokud máte rádi novinky a nechcete, aby vám některá zajímavá nabídka unikla, přihlaste se k odběru e-NEWS Sphere, který dostanete do e-mailové schránky dvakrát měsíčně.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k fungování karty, jednotlivým obchodním partnerům nebo budete potřebovat řešit cokoliv jiného ohledně programu Sphere, obraťte se na Klientservis, který je vám k dispozici ve všední dny vždy od 8.30 do 17 hodin na telefonu 241 710 502 / 608 983 483, nebo na facebookové stránce.

Pro držitele Sphere card, kteří je získali od SBD POKROK, jedno upozornění: jejich platnost skončila k 31. 12. 2015. Nové karty jsou vydávány opět od 1. 1. 2016, ale pouze těm, kdo využívají nabídky Havarijní služby. Pokud pro vás není tato služba ničím novým a jste jejími uživateli, bude vám karta znovu vydána. Těm, kdo by ji chtěli získat a tyto služby ještě neodebírají – obraťte se na vaše SVJ, aby se stalo jejími odběrateli.  

 

SBD Pokrok