Vyúčtování a SBD POKROK

Stavební bytové družstvo POKROK provádí každý rok vyúčtování služeb a nájemného. Pravidelně se v souvislosti s tím objeví řada dotazů ze strany společenství jednotek vlastníků, bytových domů, ale i jednotlivých nájemníků. Odpovědi na nejčastější najdete v rubrice FAQ. Pokud byste se chtěli zeptat i na jiné záležitosti, obraťte se na vedoucí oddělení nájemného, kde vám doporučí další postup.

Nezapomeňte také na to, že výši poplatků můžete přímo ovlivnit svým šetrným hospodařením s energiemi a odpovědným přístupem k soukromým i společným prostorám. V současné době už patří k samozřejmostem šetření vodou, elektřinou a teplem a třídění odpadu. Snížené nebo naopak zvýšené náklady na tyto položky se promítnou i ve vašem vyúčtování.

Stav předepsaných plateb a poplatků i úhrad si můžete průběžně zkontrolovat prostřednictvím služby Internet INFO24 – pokud jste k ní přihlášeni. Jestli přihlášení teprve zvažujete, podívejte se do rubriky Služby/Internet INFO24, kde najdete podrobnosti o tomto internetovém informačním portálu.

SBD Pokrok